Nakupuj na Slovensku

Doprava a platba

Zboží expedujeme nejpozději do 48 hodin od přijetí objednávky, avšak v 99% případech odesíláme ihned v den objednání, pokud je objednávka přijata do 12 hodin.
Při objednávce nad 1799Kč máte poštovné a balné ZDARMA.


MOŽNOSTI DOPRAVY A PŘEVZETÍ ZBOŽÍ:

Česká pošta:

  • Balík na poštu 69Kč při platbě předem na náš bankovní účet.
  • Balík na poštu dobírka 99Kč
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

  • Balík do ruky 84Kč při platbě předem na náš bankovní účet.
  • Balík do ruky dobírka 114Kč
Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

  • Balík Do balíkovny 59Kč
  • Balík do balíkovny dobírka 89Kč
Cenově nejdostupnější alternativa dodání zboží z e-shopu. Jedná se o rychlé a jednoduché vyzvednutí balíku na specializovaných přepážkách Balíkovna. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód zásilky, který zákazník obdrží v zaslaném avízu. Vždy je možné platit kartou.Osobně v centru na naší kanceláři po telefonické domluvě:
Poděbradova 109
Ostrava, 70200

Volejte na

telefonní číslo+420 775 574 646

Pište na emailovou adresu

emailinfo@pletemesi.cz