Nakupuj na Slovensku

Doprava a platba

Zboží expedujeme nejpozději do 48 hodin od přijetí objednávky, avšak v 99% případech odesíláme ihned v den objednání, pokud je objednávka přijata do 12 hodin.
Při objednávce nad 1799Kč máte poštovné a balné ZDARMA.


MOŽNOSTI DOPRAVY A PŘEVZETÍ ZBOŽÍ ČR:

Česká pošta:

  • Balík na poštu 69Kč při platbě předem na náš bankovní účet.
  • Balík na poštu dobírka 99Kč
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

  • Balík do ruky 84Kč při platbě předem na náš bankovní účet.
  • Balík do ruky dobírka 114Kč
Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

  • Balík Do balíkovny 59Kč
  • Balík do balíkovny dobírka 89Kč
Cenově nejdostupnější alternativa dodání zboží z e-shopu. Jedná se o rychlé a jednoduché vyzvednutí balíku na specializovaných přepážkách Balíkovna. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód zásilky, který zákazník obdrží v zaslaném avízu. Vždy je možné platit kartou.

Číslo účtu pro platby z České Republiky: 
2500997571/2010

MOŽNOSTI DOPRAVY A PŘEVZETÍ ZBOŽÍ SK:

Geis- kurýr doručení na adresu, platba předem převodem na účet - 5.81€

Kurýr Vám zásilku doručí až domu na Vámi zadanou adresu. Pokud zrovna doma nejste, nechá Vám balíček na Geis pointu, který je nejblíže Vašemu bydlišti. 

Číslo účtu pro platby ze Slovenska: 
SK72 0900 0000 0051 6201 2496

Osobně v centru na naší kanceláři po telefonické domluvě:
Poděbradova 109
Ostrava, 70200

Volejte na

telefonní číslo+420 775 574 646

Pište na emailovou adresu

emailinfo@pletemesi.cz